Projekt mieszkania - Warszawa
Projekt wnętrza mieszkania w Warszawie
Projekt wnętrza Bemowo

Jedno z dwóch identycznych pod względem układu mieszkań na wynajem na warszawskim Bemowie zostało zaprojektowane w stylu skandynawskim. Neutralne kolory, drewno i skóra przeplatają się tu z mocniejszymi akcentami granatu i czerni.

W przestrzeni dziennej łączą się funkcje kuchni, jadalni oraz salonu, ale każda z nich ma własne, odpowiednie do przeznaczenia oświetlenie. Pozwala optycznie wydzielić poszczególne strefy. W kuchni jest to dobre doświetlenie blatu spotami natynkowymi, stół kierunkowo oświetla kinkiet na długim ramieniu, natomiast w salonie odpowiedni nastrój zapewnia oprawa filtrująca i rozpraszająca blask żarówki. 

Zastosowanie dużej ilości tkanin o różnych fakturach, ale z jednej gamy kolorystycznej, dodaje ciepła. Bielona boazeria z litych desek na jednej ze ścian to akcent przywodzący na myśl przytulne wnętrza chat w skandynawskich lasach.

W sypialni oraz łazience również przewijają się naturalne materiały oraz stonowane barwy. Całość dopełniają subtelne grafiki oraz rośliny dodające życia każdemu wnętrzu.

Projekt mieszkania Bemowo
Projektowanie wnętrz Bemowo
Projektowanie wnętrz Warszawa

Projekt i wizualizacje: Marta Czeczko

Using Format