Oferta

Działalność pracowni obejmuje usługi projektowania wnętrz zarówno domów i mieszkań prywatnych, jak i lokali komercyjnych. Zakres i standard usług projektowych dostosowany jest do potrzeb klienta i ustalany indywidualnie podczas rozmowy wstępnej. Może obejmować:

Projekt koncepcyjny

Takie rozwiązanie zakłada rozpoznanie potrzeb i preferencji klienta, wykonanie inwentaryzacji stanu istniejącego, a następnie przygotowanie trzech wariantów układu funkcjonalnego wnętrza oraz propozycji kluczowych mebli i elementów wyposażenia. Ten typ usługi świetnie sprawdza się także w przypadku klientów, którzy zakupili mieszkanie we wczesnej fazie realizacji z możliwością zgłoszenia uwag dotyczących lokalizacji ścian, przyłączy hydraulicznych oraz elektrycznych, co ogranicza i przyspiesza późniejsze prace wykończeniowe.

Projekt kompleksowy

Kompleksowy projekt wnętrz obejmuje wszystkie etapy - od fazy koncepcyjnej po projekt wykonawczy. Rozwiązanie to zawiera wszystkie elementy projektu koncepcyjnego, a ponadto sporządzenie dokumentacji technicznej dla wykonawców oraz zestawienia wszystkich elementów wyposażenia wnętrza - od materiałów wykończeniowych posadzek i ścian, poprzez meble i oświetlenie, aż po dodatki uzupełniające wnętrze. Całość dopełniają realistyczne wizualizacje 3D, które są zapowiedzią efektów końcowych naszej pracy.

Nadzory autorskie

Głównym celem nadzoru autorskiego jest kontrolowanie zgodności wykonanych prac z projektem. Może to być zarówno jednorazowa wizyta lub nawet kilkumiesięczna opieka. Już w trakcie prac nad projektem wykonawczym przygotowywany jest szczegółowy kosztorys oraz harmonogram prac. Nadzorowane są zamówienia i dostawy materiałów oraz prace ekip wykonawczych.

Zapraszam do zapoznania się z informacjami o mnie oraz do kontaktu.

 

Using Format