Projektowanie wnętrz wielofunkcyjnych
Mieszkanie w stylu skandynawskim
Projektowanie wnętrz - Warszawa

To nowoczesne mieszkanie w centrum Warszawy zostało zaprojektowane dla powiększającej się polsko-hiszpańskiej rodziny. Gama środków jest tu bardzo bogata: pojawiają się intensywne kolory, wiele faktur i czerpiących z hiszpańskiej tradycji motywów graficznych. 

Na pierwszy plan wysuwa się jednak komfort. Przestrzeń dzienna zaprojektowana została wokół tapicerowanego siedziska, stanowiącego jednocześnie kanapę, jak i zastępstwo dla krzeseł przy stole jadalnianym. W stosunkowo niewielkiej łazience znalazło się miejsce na wannę i prysznic, a dodatkowo sprytnie ukrytą przestrzeń do przechowywania. Ważne było też zaprojektowanie zróżnicowanego i dopasowanego do potrzeb mieszkańców oświetlenia. W mieszkaniu niezależnych źródeł światła jest bardzo dużo i każde z nich ma konkretne zastosowanie, co pozwala idealnie dopasować atmosferę wnętrza do sytuacji.

Motyw wygody użytkowania przewija się także w zastosowanych materiałach i zabiegach projektowych przystosowanych do obecności małych dzieci. Na posadzce położone zostały świetnie imitujące deski drewniane panele winylowe, wszystkie tkaniny są plamoodporne, a w pokoju dziecięcym ściany do strategicznej wysokości wykończone są odporną na szorowanie, ciemną farbą.

Tropikalna tapeta w sypialni
Nowoczesna sypialnia
Projektowanie łazienek Warszawa
Projekt małej łazienki
Projekt pokoju dziecięcego Warszawa

Projekt i wizualizacje: Marta Czeczko

Using Format