Architektura wnętrz - Warszawa Bemowo
Projekt kuchni w Warszawie
Projekt mieszkania na Bemowie

Drugie z bliźniaczych mieszkań na wynajem na warszawskim Bemowie jest kwintesencją wyobrażeń o eleganckim wnętrzu w starej kamienicy, mimo że jest to mieszkanie w nowym budownictwie.  Klasyczne elementy, takie jak dębowy parkiet układany w jodełkę, geometryczne kafle czy kultowe krzesła Thoneta, zostały przełamane mocnymi kolorami i nowoczesnymi formami mebli z litego drewna. Całość uzupełnia eklektyczna kolekcja grafik i obrazów.

Zestawienie dwóch gatunków drewna - dębu i orzecha - pozwala zwrócić uwagę na szlachetność obu z nich. Ich subtelny rysunek kontrastuje z mocnymi plamami koloru ujętego w geometryczne formy. Pojawiają się koliste kształty w zdecydowanych odcieniach bordo i czystej biel (apla farby na ścianie, stół czy umywalka), a także kolor oliwkowy na lakierze kuchennych frontów oraz pasie kafli wieńczącym ściany w łazience.

Przewijające się we wnętrzu akcenty czerni zapewniają odpowiednią dozę kontrastów. Oryginalne formy dekoracyjnych opraw oświetleniowych odcinają się dzięki temu mocnym konturem zarówno na białym, jak i nasyconym kolorystycznie tle.

Projektowanie łazienek
Projekt mieszkania na wynajem
Projekt wnętrza mieszkania na wynajem

Projekt i wizualizacje: Marta Czeczko

Using Format